امروز: چهارشنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۰

تلویزیون خبر اصفهان، مرجع انتشار اخبار، گزارش ها و مطالب ویدئویی درباره اصفهان و...

خبرچــین

نرخ روزانه ارز

دلار
۳,۷۶۵
یورو
۴,۱۵۸
پوند
۴,۸۷۵
درهم
۱,۰۳۳
دلار کانادا
۲,۹۰۴
دلار استرالیا
۲,۸۷۹
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۸۷
کرون سوئد
۴۲۷
رینگیت مالزی
۸۸۴
بات تایلند
۱۱۴
یوان چین
۵۷۰
فرانک سوییس
۳,۸۳۶
کد خبر: 3222
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵
دسته: سیاسی
پرینت
ایمیل

حمایت از توافق آیات موحدی، یزدی و مصباح استراتژی جبهه پایداری

دبیرکل جبهه پایداری درباره موضع این جبهه برای انتخابات خبرگان گفت: اگر آیات موحدی کرمانی، یزدی و علامه مصباح یزدی نشست داشته باشند و به توافق برسند، بهتر است و جبهه پایداری در بحث خبرگان از نظرات این سه بزرگوار حمایت خواهد کرد.

آقاتهرانی-جبه پایداری-حقوق نیوز

به گزارش حقوق نیوز، حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی درباره آخرین برنامه‌های تشکل متبوعش و دیدارهای سه‌جانبه با ایثارگران و موتلفه اظهار داشت: بین این سه تشکل، نشست‌ها برقرار است و به توافقات و نتایج خوبی رسیده‌ایم.

آقاتهرانی درباره برگزاری همایش جبهه پایداری که قرار بود پس از ماه رمضان برگزار شود با تاکید براینکه ما حتما همایش خواهیم داشت از برگزاری همایش جبهه پایداری تا اواخر مرداد ماه خبر داد.

دبیرکل جبهه پایداری با بیان اینکه اصل برگزاری همایش پذیرفته شده اما ما هنوز زمان دقیق آن را مشخص نکرده‌ایم،‌ دیدار اعضای این جبهه با علما را یادآور شد و گفت: ما اخیرا با توجه به عمل چشم آیت‌الله مصباح عیادتی با ایشان داشتیم.

*آیت‌الله یزدی گفته است که به انتخابات ورود نمی‌کنم

وی ادامه داد: بنا بود اگر بشود ما نشستی را در خدمت جامعتین باشیم اما در حال حاضر جامعه مدرسین تصمیم گرفته که در انتخابات مجلس ورود نکند و آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین گفته است که به انتخابات ورود نمی‌کنم.

آقاتهرانی با بیان اینکه شخصیت ایشان بسیار دارای اهمیت است و دوستان نیز نسبت به برگزاری چنین نشست‌هایی با جامعتین اصرار دارند، افزود: ما درخواست خود را از آقایان داشته‌ایم و این مسئله با اینکه دیر یا زود دارد اما قطعا سوخت و سوز نخواهد داشت.

دبیرکل جبهه پایداری درباره موضع جبهه پایداری برای انتخابات خبرگان تصریح کرد: بحث خبرگان بسیار تخصصی است و باید بزرگان به صحنه بیایند و ما در جلسه‌ای که پیش از این با مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی داشتیم بنا بود که در انتخابات خبرگان بزرگان ورود کنند.

وی با بیان اینکه مباحث مربوط به خبرگان مباحث خبره‌ای است گفت: اگر آیات موحدی کرمانی، یزدی و علامه مصباح یزدی نشست داشته باشند و به توافق برسند، بهتر است و جبهه پایداری در بحث خبرگان از نظرات این سه بزرگوار حمایت خواهد کرد./

+ 0
- 0

تعداد نظرات: 0
منتشر نشده: 0

کد امنیتی
کد جدید
Scroll to Top